ATS PANO

ATS Elektrik Pano 2003 yılında Şanlıurfa'da kurulup sektörde yenilikçi yaklaşımlarıyla büyümeyi kendine hedef edinerek 2004 yılında Adana’da ilk şubesini açmış ve 2022 yılından itibaren Ankara’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar firmamız kaliteyi ve güveni ön planda tutarak Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir.

Temel amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunmak, üretim kapasitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmet kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektir.

20 Yıllık Tecrübe

Endüstriyel pano imalatı ile 4.0 endüstri devrimine katkı sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ


Müşterilerimizin kaliteyi, en iyi hizmeti ve desteği sunmak için sektörde yenilikçi, sürekli gelişimi temel ilke olarak benimseyerek Türkiye içinde ve yurtdışında yüksek kalitede hizmet verebilmektir.

"Kalite tesadüf değil, akılcı bir gayretin sonucudur." ilkesini prensip edinerek ülkemizde pano imalatının ve kaliteli satışın öncüsü olmaktır.

MİSYONUMUZ


Müşteri memnuniyetini en temek prensip olarak benimseyip, sektörümüzün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden en hızlı şekilde karşılamak,
Donanımı, kalitesi, sektördeki deneyimi ile piyasaya yön veren ve farkındalık yaratan bir firma olmak,
Sürekli gelişen ve yenilenen teknolojilere ayak uydurarak tüm paydaşlarımıza en yüksek faydayı sağlamak
Başta kalite, teknik tasarım, çeşitlilik ve temin edilebilirlik olmak üzere, müşterilerimize belirgin avantajlar ve faydalar sunmak.

E-KATALOG

ÜRÜN KATALOĞU

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Başarımızı profesyonel iş anlayışımız, genç dinamik kadromuz, bireysel ve ekip ruhu taşıyarak çalışmamız, hedeflerimiz, insanlığa verdiğimiz değer ve ilkelerimizden asla taviz vermemeye borçluyuz.